A total solution in design, development & integration
TJAmin
خانه» درباره ما

درباره ما

شرکت توسعه جامع امین با مسئولیت محدود  در سال 1383 با بهره گیری از مجموعه ای از نیروهای کارآزموده و خوشنام به همراه جمعی از نیروهای جوان تحصیل کرده و مطلع درزمینه سیستمهای تصویری و تجهیزات امنیتی و با هدف معرفی سطح جدیدی ازخدمت رسانی مبتنی بر مشتری مداری و با استفاده از جدید ترین متد روز دنیا  تاسیس گردید .  یکی از اهداف شرکت ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب و با پشتیبانی حرفه ای و مسئولیت مدار می باشد و از این رو با بررسی محصولات برترین تولیدکننده های دنیا اقدام به ارائه تعدادی از برندهای گزینش شده در قالب نمایندگی رسمی و انحصاری به مشتریان خود نموده است .

رمز موفقیت شرکت یک دهه تجربه در زمينه سيستم هاي امنيتي، حمایت منحصر به فرد از مشتری، تامین برخی از حرفه ای ترین محصولات سيستم امنيتي  و کنترل دسترسی و ایجاد یک تیم منسجم متشکل از کارشناسان مجرب شرکت، نمایندگان و تامین کننده هاست.

این شرکت با مالكيت خصوصي و با بهره گیری از دانش روز جهانی  و پشتوانه نمایندگان و همکاران مستعد و دوره دیده خود توانسته خدمات ارزشمندی به مجموعه وسیعی از سازمان هاي شهري، صنعتي و دولتي در سر تاسر كشورارائه نماید. یکی از افتخارات شرکت توسعه جامع امین اجرای پروژه هایی موفق به صورت Joint Member با تولید کنندگان مادر در کشورهای همسایه می باشد که این خود گواه دانش فنی بالای کارشناسان شرکت می باشد .